مجموعه نرده آرکا شما را به خرید بهترین نرده استیل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

نرده راه پله استیل ارزان

نکته: لازم به ذکر است در این ایده برای ارزان تمام شدن قیمت نرده، از کیفیت لوله و خصوصا اتصالات زده نشده و یراق آلات از گرید 304 مورد استفاده قرار می گیرد.لازم است مجدد تاکید کنیم که هدف ما از طرح این ایده تنها کاهش در قیمت بدون دخالت در امر کیفیت و حتی ضوابط آتش نشانی برای حفاظ نرده ها است.
نرده راه پله استیل ارزان

نرده راه پله استیل ارزان باکیفیت لازم، با رعایت شرایطی محقق می شود. یک مشاوره صحیح قبل از خرید نرده استیل، با روشن نمودن بسیاری از مسائل و رفع ابهامات، شما را به هدف و مقصود نزدیک می نماید.

نرده راه پله استیل ارزان

نرده راه پله استیل ارزان را برخلاف تصور برخی می توان در کیفیت مناسب نرده استیل نیز تهیه و خریداری نمود! شرایطی که برای خرید نرده راه پله استیل ارزان ملزم به رعایت آن هستیم شامل:

  • انتخاب مدل های 2 یا حداکثر 3 خط افقی نرده استیل
  • انتخاب لوله های ساده و بدون رنگ یا طرح قلم زنی و …

این 2 گزینه با توجه به کاهش میزان کاربرد لوله و اتصالات استیل در ساختار نرده و به جهت انتخاب طرح های ساده سبب کاهش محسوس در قیمت نرده استیل برای هر متر طول می شود.

نرده راه پله استیل ارزان

نکته: لازم به ذکر است در این ایده برای ارزان تمام شدن قیمت نرده، از کیفیت لوله و خصوصا اتصالات زده نشده و یراق آلات از گرید 304 مورد استفاده قرار می گیرد.

در اینجا شاید سوالی مطرح شود اینکه، برای نرده ها با ارتفاع حداقل 80 سانت مدل 2 و 3 خطی پاسخگوی نیاز ما از حفاظ نرده، نیست و مسلما این مدل مورد تایید آتش نشانی قرار نمی گیرد زیرا پوشش کاملی از حفاظ را ندارد پس چه کنیم؟

لازم است مجدد تاکید کنیم که هدف ما از طرح این ایده تنها کاهش در قیمت بدون دخالت در امر کیفیت و حتی ضوابط آتش نشانی برای حفاظ نرده ها است.

راهکار پیشنهادی برای جلوگیری از عدم تایید، استفاده از زیرسازی کاملا مقاوم با ارتفاع مورد نیاز در زیر نرده استیل است.
با این روش ساده می توان هم در هزینه ها صرفه جویی نمود و هم حفاظ نرده ای با کارایی بالا، مقاوم و مطمئن را برای بخش های مختلف از ساختمان یا محیط پیرامونی اختیار نمود.

فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فرجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129496681
واتساپ: 09129496681
کانال تلگرام: arkasteel@
اینستاگرام: nardearka
پست الکترونیکی: arkasteel10@gmail.com

مجموعه نرده آرکا شما را به خرید بهترین نرده استیل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید