مجموعه نرده آرکا شما را به خرید بهترین نرده استیل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

فروش و نصب نرده استیل دکوراتیو

فروش و نصب نرده استیل دکوراتیومزایای فروش و نصب نرده استیل دکوراتیوفروش و نصب نرده استیل دکوراتیو در تهران
77 1

فروش و نصب نرده استیل دکوراتیو به طور کل شامل ۲ مرحله مجزا از هم می باشد که در نخستین گام، فروش نرده استیل مطابق با استاندارد انجام می گیرد و گام بعدی نصب نرده استیل با توجه به مدل و طرح منتخب از سوی کارفرما است.

فروش و نصب نرده استیل دکوراتیو

فروش و نصب نرده استیل دکوراتیو یا هر طرح دیگری از نرده ها شامل ۲ بخش اصلی و البته مجزا از هم می باشد که توسط کارشناسان مرتبط با آن بخش، کار انجام می شود.

  1. مرحله فروش نرده استیل یک پروسه طولانی و معمولا در بازه حدود ۱ الی ۷ روزه (برای متراژ کار های بالای ۴۰ متر) ممکن است برای این که، مدت زمان کافی و لازم برای انتخاب مدل و طرح نرده استیل، اندازه گیری، برآورد جنس و هزینه و همچنین چگونگی و روند پرداخت مبلغ بیانه، مبلغ نهایی مشخص گردد.
  2. مرحله نصب نرده استیل دارای پروسه کوتاه مدت است و معمولا از چند ساعت تا چند روز یا شاید چندین هفته (برای متراژ کار های بالای ۵۰ متر) به طول می انجامد که تعیین آن بر اساس متراژ کار و همچنین نوع مدل نرده استیل است.

نرده استیل دکوراتیو که یکی از انواع نرده استیل مورد علاقه در خرید می باشد نیز شامل هر دو مرحله بالا می شود. برای محاسبه دقیق از هزینه ها و زمان اجرا یکار لازم است با مشاورین مرکز در ارتباط باشید.

فروش و نصب نرده استیل دکوراتیو

مزایای فروش و نصب نرده استیل دکوراتیو

مزایای نرده های استیل دکوراتیو این است که کاملا مناسب برای محیط و انسان و سلامتی وی می باشد این مهم با توجه به طرح و مدلی که برای آن در نظر گرفته می شود ممکن است، زیرا دارای گوشه های گرد و ملایمی از نظر فرم می باشد.

فروش و نصب نرده استیل دکوراتیو در تهران

فروش و نصب نرده استیل دکوراتیو چندان تفاوتی را با دیگر انواع نرده های استیل ندارد. تفاوت بین گروه های مختلف نرده در انتخاب جنس (استیل، آلومینیوم، آهن و …) و همچنین مدل آن می باشد.

فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فرجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129496681
واتساپ: 09129496681
کانال تلگرام: arkasteel@
اینستاگرام: nardearka
پست الکترونیکی: arkasteel10@gmail.com

مجموعه نرده آرکا شما را به خرید بهترین نرده استیل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید