مجموعه نرده آرکا شما را به خرید بهترین نرده استیل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرده استیل یا چوبی

مقاومت ساختاری در نرده منوط به مقاوم بودن استیل و چوب می باشد بنابراین آسیب دیدن هر یک اثر نامطلوبی خصوصا از نظر بصری بر دیگری خواهد داشت.نرده استیل یا چوبیقیمت نرده استیل یا چوبی
نرده استیل یا چوبی

نرده استیل یا چوبی کدام یک اولویت را در استفاده به عنوان حفاظ نرده دارد؟ آیا ترکیب استیل با چوب در ساختار نرده استیل چوبی مقاوم عمل می کند؟

نرده استیل یا چوبی

نرده استیل یا چوبی هر دو به عنوان نرده برای بخش هایی از اماکن مختلف کاربرد دارد. در خصوص اولویت برای استفاده، بهتر است از شرایط موجود اطراف و ویژگی های آن اطلاع لازم کسب گردد مثلا در صورتی که احتمال وجود رطوبت در مکان مورد نظر، بالا باشد مسلما اولویت با انواع نرده استیل که خاصیت ضد زنگ زدگی دارد، می باشد تا نرده چوبی!

نرده استیل یا چوبی

گاهی نیز مشاهده شده از ترکیب استیل با چوب در ساختار نرده استفاده می شود این مدل برای مکان های پرتردد و عمومی مانند مترو و همچنین دارای آب و هوای شرجی توصیه نمی شود زیرا احتمال ساییدگی، تخریب و خوردگی بخش چوبی بسیار بالا است.

مقاومت ساختاری در نرده منوط به مقاوم بودن استیل و چوب می باشد بنابراین آسیب دیدن هر یک اثر نامطلوبی خصوصا از نظر بصری بر دیگری خواهد داشت.

نرده استیل یا چوبی

قیمت نرده استیل یا چوبی

گاهی ممکن است قیمت نرده تمام استیل، گران تر باشد و در شرایطی نیز امکان دارد نرده های ترکیبی استیل با چوب از نظر قیمتی بالا باشد! علل تفاوت عمده در قیمت نرده استیل یا چوبی چیست؟

نرده استیل یا چوبی

اصلی ترین عامل را در کیفیت و ظرافت کاری در این نرده ها می توان اشاره نمود. برخی نرده های تمام استیل به دلیل استفاده از پایه نرده یا هندریل در طرح و کیفیت خاص از قیمت های بالایی برخوردار است همین امر در مورد نرده استیل چوبی نیز صادق است.
یعنی زمانی که پایه نرده چوبی یا هندریل چوبی از کیفیت مناسب با طرح خاص انتخاب شود در افزایش قیمت موثر می باشد.

فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فرجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129496681
واتساپ: 09129496681
کانال تلگرام: arkasteel@
اینستاگرام: nardearka
پست الکترونیکی: arkasteel10@gmail.com

مجموعه نرده آرکا شما را به خرید بهترین نرده استیل دعوت می نماید. فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید