مجموعه نرده آرکا شما را به خرید بهترین نرده استیل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرده استیل ساختمانی در خرید به قیمت مناسب

نرده استیل ساختمانی پلهنرده استیل ورودی ساختمانینرده استیل ساختمانی برای حیاط
نرده استیل راه پله

نرده استیل ساختمانی در خرید به قیمت مناسب شامل انواع لوله، اتصالات و همچنین هزینه های نصب و اجرا با بهترین ایده های مطرح است که با تضمین بر ارائه کیفیت لازم، مطابق با استاندارد های روز برای بخش های مختلف می باشد.

نرده استیل ساختمانی در هر جای ساختمان که حداقل نیاز به نرده وجود داشته باشد امکان استفاده دارد بنابراین از اطراف چاه آسانسور تا درب و پنجره و راه پله تنها بخشی از کاربرد این نرده ها در عصر امروز و در صنعت ساختمان سازی است که با اتکا به این مهم، بستر لازم برای سکونت و کار مهیا می شود!

لوله با قطر و سایز های مختلف در انواع اتصالات پیش بینی شده با قرارگیری در شکل های عمودی و افقی یا تلفیقی از هر دو، می تواند سیستم حفاظتی مطمئنی را برای ساختمان ایجاد نماید که هر یک بنام و با اسامی گوناگونی معرفی می شود.

نرده استیل ساختمانی

نرده استیل ساختمانی پله

بیشترین و شناخته ترین کاربرد مدلهای نرده استیل یا هر نرده دیگری در اطراف پله است که در دو حالت نصب، نقش خود را ایفا می نماید. این دو حالت شامل:

  • نصب نرده استیل با قرار گرفتن و اتصال پایه نرده ها و همچنین استارت ها به کف پله و پاگرد ها.
  • اجرای نرده استیل و نصب پایه نرده ها به قسمت کناری شمشیری پله.

حالت اول زمانی می باشد که سطح کافی برای رفت و آمد ها در کف پله وجود داشته باشد و حالت دوم برای زمانی است که به دلیل کمبود فضای لازم، کف پله ها از طول کافی برخوردار نباشد و با نرده کاری این مشکل تشدید نیز شود!

نرده استیل ورودی ساختمانی

شناسه اصلی قبل از ورود به هر ساختمانی، ورودی آن است این بخش، با کمی اختلاف سطح یا استفاده از المان و دیگر مواردی که در بحث معماری مطرح شده، معرف خوبی برای ساختمان است و بکار بردن انواع نرده استیل چه بصورت حفاظ و چه در قالب لوله یا پروفیل برای ایجاد المان، یکی از گزینه های مناسب هم از نظر کیفی و هم زیبایی و قیمت در این قسمت از ساختمان است.

نرده استیل ساختمانی

نرده استیل ساختمانی برای حیاط

در محوطه یا حیاط ساختمان، قابلیت های حفاظ نرده استیل سبب شده تا از آن به عنوان حفاظ پشت بام، حفاظ روی دیوار و همچنین اطراف استخر یا راه پله استفاده شود و خاصیت ضد زنگ زدگی آن چنین امری را تحقق بخشیده است.

فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فرجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129496681
واتساپ: 09129496681
کانال تلگرام: arkasteel@
اینستاگرام: nardearka
پست الکترونیکی: arkasteel10@gmail.com

مجموعه نرده آرکا شما را به خرید بهترین نرده استیل دعوت می نماید. فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید