مجموعه نرده آرکا شما را به خرید بهترین نرده استیل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش و نصب نرده استیل ضد زنگ

نکته: یکی از دلایل عدم استفاده از نرده های آلومینیومی، عدم مقاومت این فلز در برابر چنین مسائلی ( خش و ساییدگی) است.فروش و نصب نرده استیل ضد زنگفروش و نصب نرده استیل ضد زنگفروش و نصب نرده استیل ضد زنگفروش نرده استیل ضد زنگ
فروش و نصب نرده استیل ضد زنگ

فروش و نصب نرده استیل ضد زنگ آن دسته از نرده های استیل با آلیاژ ۳۰۴ را شامل می باشد که در مجموعه نرده آرکا جهت عرضه موجود است، احتمال ایجاد خش و یا ساییدگی هنگام اجرا در این نرده ها صفر بوده و هرگز دچار زنگ زدگی بر اثر شستشو با آب نمی شود.

فروش و نصب نرده استیل ضد زنگ

فروش و نصب نرده استیل ضد زنگ با آلیاژ ۳۰۴ در نرده های استیل ممکن است. این آلیاژ مزایایی را برای استیل دارد که همین امر سبب کاربردی شدن استیل در بخش های متعدد می شود. البته تفاوتی در اجرا و فروش انواع ۲۰۱ و ۳۰۴ استیل وجود ندارد اما برخورداری آلیاژ ۳۰۴ از مزایای مختلف نسبت به نوع ۲۰۱ بسیار بیشتر است.
در زمان نصب و اجرا ممکن است لوازم کاری توسط نصاب به نحوی هر چند بسیار کم، موجب ایجاد خش و ساییدگی در بخشی از فلز شود اما این امکان برای انواع نرده استیل ضد زنگ وجود ندارد زیرا ساختار استیل به گونه ای است که در برابر هر نوع سایشی مقاوم عمل می کند!

نکته: یکی از دلایل عدم استفاده از نرده های آلومینیومی، عدم مقاومت این فلز در برابر چنین مسائلی ( خش و ساییدگی) است.

فروش و نصب نرده استیل ضد زنگ

فروش و نصب نرده استیل ضد زنگ

بیشترین فروش و نصب نرده استیل ضد زنگ برای استفاده در حفاظ بانکی، بالکن و درصد کمی نیز در راه پله ها در مدلهای مختلف می باشد.
ضد زنگ بودن نرده استیل به افزایش ضخامت و قطر لوله در نرده نیست این شاخصه یا ویژگی مربوط به آلیاژ نرده استیل می باشد که سطح مقاومت فلز را در برابر شرایطی بالا می برد.

فروش و نصب نرده استیل ضد زنگ

فروش نرده استیل ضد زنگ

فروش نرده استیل ضد زنگ از انواع لوله و یراق مربوط به جا و مکان خاصی نیست فقط به غیر از اماکن صنعتی، کاربرد آن به عنوان نرده و حفاظ برای هر محیطی تعریف شده است.

فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فرجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129496681
واتساپ: 09129496681
کانال تلگرام: arkasteel@
اینستاگرام: nardearka
پست الکترونیکی: arkasteel10@gmail.com

مجموعه نرده آرکا شما را به خرید بهترین نرده استیل دعوت می نماید. فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید