مجموعه نرده آرکا شما را به خرید بهترین نرده استیل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت نرده استیل چشم پله

چشم پله همان بخش مشترک بین دو سمت رفت و برگشت راه پله (شمشیری پله) می باشد..چگونه؟نرده استیل چشم پله چیست؟یک تعریف ساده از نرده استیل چشم پله:یا به عبارت دیگر:انواع نرده استیل چشم پلهروش نصب نرده استیل چشم پلهقیمت نرده استیل چشم پله
قیمت نرده استیل چشم پله

نرده استیل چشم پله با عناوینی چون نرده استیل کنار پله یا نرده استیل حفاظ پله مطرح می شود و قیمت در هر متر طول آن شاید نه معادل بلکه ارزان تر از انواع نرده چوبی یا نرده از جنس دیگر فلزات مانند آلومینیومی است.

قیمت نرده استیل چشم پله

نرده استیل چشم پله که با عناوین مشابه دیگری نیز خوانده می شود در بخش کناری پله (لبه بیرونی پله ها نه سمت دیوار) قرار می گیرد.

چشم پله همان بخش مشترک بین دو سمت رفت و برگشت راه پله (شمشیری پله) می باشد..

که احتمال سقوط و اتفاقات دیگر نیز همواره از این بخش صورت می گیرد! در واقع نقش نرده استیل ایجاد مانع در همین بخش از پله (چشم پله) در برابر افرادی است که قصد عبور و مرور از پله را دارند! خصوصا کودکان.
بر همین اساس علاوه بر اهمیتی که به نصب نرده استیل در این مکان داده می شود نوع مدل نرده استیل هم در کیفیت نرده به عنوان مانع یا سد مورد توجه است.

چگونه؟

انواع نرده استیل در ۲ مدل اجرایی می گردد این ۲ مدل خود از زیر شاخه های مختلفی شکل می گیرد که توجه به انتخاب نوع آن در اولویت برای تصمیم گیری است.
بهتر است انتخاب مدل نرده استیل با اتخاذ موارد زیر صورت پذیرد که شامل:

  • کاربرد مکانی آن (عمومی یا خصوصی)
  • میزان رفت و آمد(کم تردد یا پرتردد بودن)
  • براساس ارتفاع نرده (ارتفاعی که برای نرده اختصاص داده شده)
  • میانگین یا سطح سنی اقشار استفاده کننده از آن (کودکان، جوانان، افراد مسن)

قیمت نرده استیل چشم پله

نرده استیل چشم پله چیست؟

یک تعریف ساده از نرده استیل چشم پله:

حد وسط بین ۲ دیوار کنار راه پله و معمولا به عرض ۲۰ سانتی متری (البته در شرایطی که فرم یا مدل و عرض پاگرد زیاد باشد و یا کمتر، اندازه فوق نیز بیشتر یا کمتر می شود) که به عنوان چشم برای مشاهده مسیر راه پله نیز استفاده می شود.

یا به عبارت دیگر:

بخشی که سبب انفصال قسمت رفت و قسمت آمد راه پله از یکدیگر می شود و به دو دلیل جزء هولناک ترین بخش ساختمان به ویژه در آپارتمان ها و مجتمع ها است:

  1. وجود لبه های تیز و برنده سنگ کف پله ها در این قسمت
  2. تداعی تصویری اغلب تاریک و تنگ با وجود ارتفاع زیاد در ذهن

قیمت نرده استیل چشم پله

انواع نرده استیل چشم پله

منظور از انواع نرده استیل چشم پله همان توجه به انواع نرده استیل از نظر طرح، مدل، کیفیت، زیبایی، مقاومت، گرید، ضخامت و … برای چشم پله می باشد و مسلما رعایت برخی اصول در انتخاب و خرید نرده استیل به منظوره تناسب و جلوه بیشتر و بهتر با محیط، حائز اهمیت است.
بررسی پارامتر های دخیل در ایجاد انواع مختلف نرده استیل را که در بالا اشاره شد را می توانید به صورت تخصصی تر از طریق کارشناسان مجموعه نرده آرکا جویا شوید.
کارشناسان ما مسیر انتخاب را هموارتر می نمایند تا بهترین نرده استیل را برخوردار باشید بدون آن که هزینه ای اضافه بابت مشاوره از شما دریافت گردد.

قیمت نرده استیل چشم پله

روش نصب نرده استیل چشم پله

روش نصب نرده خصوصا استیل براساس مدل با ترفند های مختلفی انجام می گیرد. حتی ممکن است فرآیند نصب از یک مدل بین دو نفر نصاب تا حدودی متفاوت باشد که البته بخشی از این مهم به سطح حرفه و مهارت مجری کار بستگی دارد.
در هر حال، لازم است بیان شود که اجرای نرده استیل توسط نمایندگی فروش نرده مجموعه نرده آرکا در سراسر کشور با گروه نصب کاملا با تجربه برای انواع مدلهای نرده استیل انجام می گیرد بنابراین جای نگرانی نیست!

قیمت نرده استیل چشم پله

قیمت نرده استیل چشم پله دقیقا مطابق با اصول و استاندارد های روز که در برآورد نرده استفاده می شود، برای استیل نیز اعمال می گردد.
از مهمترین اصول در نظر گرفته شده که بیشترین نوسان قیمتی را در هر نرده ای ایجاد می کند مدل و گرید نرده است که می تواند در کاهش یا افزایش محسوس قیمت ها موثر واقع شود پس دقت به دو مهم در فرآیند خرید در اولویت قرار می گیرد. لطفا استعلام قیمت را از نمایندگی فروش نرده از همین مرکز جویا باشید.

فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فرجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129496681
واتساپ: 09129496681
کانال تلگرام: arkasteel@
اینستاگرام: nardearka
پست الکترونیکی: arkasteel10@gmail.com

مجموعه نرده آرکا شما را به خرید بهترین نرده استیل دعوت می نماید. فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید