مجموعه نرده آرکا شما را به خرید بهترین نرده استیل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرده استیل راه پله در کرج

انواع نرده استیل راه پله در کرجگرید نرده استیل راه پله در کرج
نرده استیل راه پله در کرج

نرده استیل راه پله در کرج و تهران علاوه بر سفارش برای نصب در انواع مدل به فروش می رسد. فروش نرده استیل راه پله در کرج ضمن برخورداری از کیفیت لازم، توسط کارشناسان مسئول اجرا، در بهترین طرح و مدلهای نرده استیل طراحی و نصب می شود.

نرده استیل راه پله در کرج

نرده استیل راه پله در کرج و تهران توسط نمایندگی نرده استیل به فروش رسیده و اجرا می شود برای سفارش در خرید این نرده ها، آگاهی به برخی از اطلاعات فنی در جهت بهترین خرید نرده استیل ضرورت دارد که مشاورین مرکز در این زمینه راهنمای خوبی هستند.

نرده استیل راه پله در کرج

قیمت نرده استیل راه پله در کرج نرده استیل راه پله در کرج با قیمت مناسب خریداری می شود این تضمین از سوی مرکز فروش نرده استیل به تمام خریداران با متراژ های حداقل ۱۰ متر است که از این نرده ها در راه پله، بالکن و پنجره استفاده می نمایند. قیمت های قطعی بروز شده و آنلاین استعلام می شود و جدول زیر قیمت حدودی قیمت را در تاریخ معین شده، مشخص نموده است.

انواع نرده استیل راه پله در کرج

نرده استیل راه پله در کرج انواع متنوعی را شامل می شود که نرده سه خط از آن جمله و از گذشته یکی از پرفروش ترین در نوع خود می باشد و امروزه نیز برای ایمنی بیشتر که مورد تایید اتش نشانی نیز باشد همین مدل با تعداد خطوط بیشتر با عنوان نرده استیل ۴، ۵ و یا ۶ خط به فروش می رسد.

نرده استیل راه پله در کرج

موارد بالا جز مدلهای افقی نرده استیل محسوب می شود لازم به ذکر است که در صورت تقاضا برای مدلهای حصاری، از نرده استیل به دلیل امکان ترکیب با شیشه، پلکسی و چوب طرح های متنوعی ارائه می شود.

نرده استیل راه پله در کرج

گرید نرده استیل راه پله در کرج

گرید استیل برای اغلب مناطق کشور مانند کرج یا تهران از ۲۰۱ و ۳۰۴ برای نرده های استیل و ۳۱۶ برای لوله های صنعتی در صنایع و کارخانجات استفاده می شود.
انتخاب گرید مناسب مانند ۳۰۴ در ساختار نرده های استیل علاوه بر ضد زنگ بودن، ماندگاری بالایی دارد اما این دلیل بر عدم استفاده از نوع ۲۰۱ نیست این گرید برای مناطقی مثل کرج بسیار مناسب جهت استفاده در راه پله ها می باشد.

فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فرجی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129496681
واتساپ: 09129496681
کانال تلگرام: arkasteel@
اینستاگرام: nardearka
پست الکترونیکی: arkasteel10@gmail.com

مجموعه نرده آرکا شما را به خرید بهترین نرده استیل دعوت می نماید. فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید