خرید نرده استیل ارزان

خرید نرده استیل ارزان قیمت چگونه ممکن است؟ مفهوم ارزانی در قیمت نرده استیل چیست؟ نرده استیل با کیفیت و قیمت مناسب در کدامین گرید از نرده های استیل قرار می گیرد؟

مهمترین راه شناخت نرده استیل ارزان با شرایط مطلوب کیفی را خواهشمندیم در این مقاله با ما دنبال نمایید.
در ابتدا لازم است به مفهوم درستی از ارزان بودن برسیم! برخی ارزان بودن قیمت را، فقط خرید با حداقل قیمت می دانند که البته یک تفکر کاملا عامیانه ای است! در خرید نرده استیل بایستی به سایر پارامتر های موثر در قیمت گذاری ها نیز دقت کرد تا به مفهوم واقعی ارزان بودن یا ارزان نبودن رسید!
ارزان بودن در مفهوم واقعی یعنی تناسب و نه تناسخ داشتن بین قیمت و کیفیت است.
یعنی به دنبال آن دسته از مراکز فروش نرده استیل باشیم که امکان خرید کیفیت مناسب را به قیمت مناسبی فراهم نموده است، نه مراکزی که با عرضه و فروش کیفیت نامناسب نرده استیل به زیر قیمت، صرفا در پی سودجویی های خود هستند و کمترین توجهی به ضرر و زیان رسیده به خریدار ندارند!

خرید نرده استیل ارزان

در این شرایط فروشنده انواع نرده های فلزی با رویه استیل را که کاملا در برابر رطوبت و شرایط محیطی آسیب پذیر است و به شدت در معرض خوردگی یا همان زنگ زدگی می باشد، عرضه داشته و به فروش می رساند.
این شرایط نامطلوب در خرید ممکن است به قیمت های پایین تری نسبت به انواع نرده استیل باشد اما باید توجه داشت که ریسک بزرگی را متحمل شده ایم!
نرده ای که مقاومتی در پی آن حاصل نمی شود یعنی حفاظ نرده ای مطمئن نخواهد بود و از سوی دیگر عمر بسیار کوتاه داشته و کاملا شکننده است.

خرید نرده استیل ارزان

نحوه تشخیص کیفیت در خرید نرده استیل ارزان

وجود کیفیت مناسب از نرده استیل، در ساده ترین روش های ممکن به شرح زیر می باشد:

نحوه تشخیص کیفیت در خرید نرده استیل ارزان
 • نگیر بودن: یعنی زمانی که وجود درصد اندک از آهن، مانع از ایجاد جاذبه بین استیل و آهنربا می گردد و این خود نشانه ای از کیفیت مناسب استیل جهت مقابله با زنگ زدگی است.
 • ضخامت مناسب: این مهم با قرار دادن لوله های مختلف در کنار هم به خوبی قابل رویت است از طرفی با لمس کردن لبه لوله ها توسط دو انگشت شست و اشاره تشخیص کمی یا زیادی ضخامت انجام م یگیرد.

در صورتی که این درجه از کیفیت با قیمت مناسبی به فروش برسد قطعا جزء نرده های استیل ارزان قیمت محسوب می گردد.

این مرکز فروش و نصب نرده استیل، سعی در ارائه این کیفیت با قیمت های مناسب به خریداران و مشتریان خود است.

گرید مناسب برای خرید نرده استیل ارزان

دو گرید ۲۰۱ و ۳۰۴ استیل مناسب در نرده کاری است. گرید ۳۰۴ نیاز به رعایت شرایط خاص در استفاده ندارد زیرا کیفیت لازم را برخوردار است اما نوع ۲۰۱ استیل، نیاز به رعایت شرایطی دارد که در این صورت، ساختار نرده ای مقاومی حاصل می آید.
انتخاب مدل نیز یکی دیگر از عواملی است که در اعلام قیمت نهایی در خرید نرده موثر است!
با رعایت این اصول می توان نسبت به خرید نرده استیل باکیفیت و قیمت مناسب امیدوار شد و نیازی به کاستن از کیفیت جهت رسیدن به قیمت به اصطلاح عام، ارزان نیست!

  اطلاعات تماس:
  شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
  شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
  پیج اینیستا faraji_arkasteel
  کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

  دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

  نظرتان را ثبت نمایید.

  شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.