خرید نرده استیل پله در تهران

خرید نرده استیل پله در تهران با روش‌ های متنوع صورت می ‌گیرد. نرده استیل پله یکی از متریال های پرکاربرد در صنعت معماری امروزی است که از آن هم با جنبه زیبایی و هم با جنبه امنیتی استفاده می‌ شود. نرده استیل کاربرد های بسیار زیادی در صنعت ساختمان سازی امروزه به خود می ‌گیرد.

خرید نرده استیل پله در تهران

مشخصات نرده استیل مناسب پله

مشخصات نرده استیل مناسب پله

نرده ها به عنوان نوعی محافظ ایمنی در نمای داخل و بیرون ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات بر اساس محل نصب و شکل ظاهری کاربرد های مختلفی در صنعت ساختمان سازی به خود اختصاص می دهند.

تولیدکنندگان انواع نرده استیل مناسب پله از متریال های متفاوتی برای تولید این محصول استفاده می ‌کنند و  آن را در کیفیت های متفاوت ارائه می دهند.

از مهمترین مشخصات نرده استیل مناسب پله می توان به بالا بودن ایمنی و استحکام این محصولات اشاره کرد که برای تولید آنها از استیل های ۳۰۴ و استیل ‌های ۲۱۰ طبق استانداردهای مربوطه استفاده می شود.

از دیگر مشخصات نرده استیل مرغوب و ضد زنگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای دوام و زیبایی بسیار بالا است.
 • به عنوان یک محافظ ایمن و ضد زنگ عمل می ‌کند.
 • در بخش‌های مختلف ساختمان مانند پنجره ها، بالکن ها و راه پله ها قابل استفاده است.
 • دارای تنوع طرح و رنگ بسیار زیاد است.

نرده های استیل به نوعی طراحی می شوند که استحکام و مقاومت خاصی در برابر انواع فشار ها و کشش ها داشته باشند و شکل ظاهری این متریال ها و ارتفاع تمام شده نرده و شکل چیدمان گارد های امنیتی  آنها به روش نصب و محل نصب آنها بستگی دارد.  پس مشتریان باید در زمان سفارش نرده استیل مناسب پله محیط مورد استفاده را دقیقا مشخص نمایند.

عرضه کننده نرده استیل پله در تهران

عرضه کننده نرده استیل پله در تهران عرضه نرده استیل پله در تهران در رنج های قیمتی متفاوت دیده می ‌شود. در تعیین قیمت نرده استیل نوع استیل به کار گرفته شده در تهیه این محصول از نظر کیفیت و مقاومت آن در برابر زنگ زدگی و تغییر رنگ، تعداد و نحوه نصب گارد های بین پایه های نرده و همچنین استحکام و مقاومت این اتصالات موثر هستند.

علاوه بر این موضوع در محاسبه قیمت نرده استیل شکل ظاهری پایه ها، نحوه نصب نرده استیل و همچنین شکل چیدمان گارد های امنیتی  افقی و عمودی دخیل هستند.

همانطور که در مبحث قبل اشاره کردیم استیل متفاوتی برای تهیه انواع نرده مورد توجه قرار می گیرد و نرده های استیل در مدل های متنوع و بادوام طبق محیط مورد استفاده تولید می ‌شوند به نوعی که نرده استیل مورد استفاده در مناطقی که آب و هوای مرطوب دارد، با مناطق که آب و هوای خشک دارند کاملاً متفاوت است و تمامی این موضوعات روی تعیین قیمت این محصول تاثیر دارد.

  اطلاعات تماس:
  شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
  شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
  پیج اینیستا faraji_arkasteel
  کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

  دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

  نظرتان را ثبت نمایید.

  شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.