فروش نرده استیل جان پناه

نرده استیل جان پناه از انواع مدلهای حصاری و نرده استیل شیشه ای بیشترین استقبال و فروش را دارد. نرده استیل در تاثیر گذاری بر نمای ساختمان به ویژه استفاده در جان پناه برج و آپارتمان ها با توجه به جذابیت بصری که ایجاد می نماید دومی ندارد.

فروش نرده استیل جان پناه

نرده استیل جان پناه از لوازم نرده استیل اما کمی خاص تر از آن چه به طور معمول در نرده استیل راه پله و … استفاده می شود است!

این خاص بودن هم از جهت کیفیتی است که با توجه به ضخامت برخوردار است و از لحاظ نحوه طرح و فرمی که در جان پناه ساختمان قرار می گیرد.

در کشور های خارجی اغلب از مدلهای منحنی افقی با طرح های خاص تیغه مانندی از پروفیل استفاده می شود و بدین وسیله تحولی در نمای ساختمان ایجاد می نمایند زیرا پشت بام ساختمان حکم نمای پنجم را برای آن ها ایفا می کند و بسیار کاربردی است بنابراین اهمیت به زیبایی این فضا را در اولویت کار قرار می دهند.
برای نرده استیل جان پناه مشخص نمودن حداکثر ارتفاع بر عهده شخص مالک است اما حداقل ارتفاع از سوی نظام مهندسی و اتش نشانی ۷۰ سانتی متر تعیین شده و اجرای آن کمتر از میزان تعیین شده خلاف می باشد.

فروش نرده استیل جان پناه

نرده استیل جان پناه

اگر مفهوم نرده استیل جان پناه به صورت مختصر مورد سوال باشد آن را به دو بخش نرده استیل و جان پناه دسته بندی می کنیم.
نرده استیل در واقع حفاظی از فلز استیل می باشد که امکان اجرای هر مدل و طرحی با ان در هر بخشی از ساختمان یا محیط باز، ممکن است. دارای گرید های ۲۰۱ و ۳۰۴ می باشد و همین نکته بیانگر کیفیت و سطح کاربردی بودن استیل است.

یعنی مشخص می کند که استیل با گرید ۲۰۱ مناسب چه مکان هایی و استیل با گرید ۳۰۴ در چه محیط هایی امکان نصب دارد.

جان پناه در لغت به معنی حفاظ.

در مفهوم در واقع حفاظی است که در بخشی از ساختمان قرار می گیرد و با همین نام شناخته شده است و منظور از این بخش، اطراف پشت بام می باشد.

فروش نرده استیل جان پناه

انواع نرده استیل جان پناه

انواع نرده استیل جان پناه را در مدل بیشتر بررسی می کنند زیرا در این نوع از نرده به دلیل قرار گرفتن در فضای باز محیطی، از طرح های ساده استفاده می شود.
مدل نرده استیل خود شامل انواع افقی و عمودی نرده استیل است این ۲ مدل هم با لوله و هم توسط پروفیل اجرایی می شود که البته هر یک از این دو مدل می تواند صرفا با استفاده از استیل باشد و یا با دخالت شیشه همراه گردد!

فروش نرده استیل جان پناه

نرده استیل شیشه ای جان پناه

نرده استیل شیشه ای جان پناه یکی از مدرن ترین مدل های نرده استیل که برای پشت بام نیز اجرایی می گردد، است. استفاده از شرایط خاص در نصب و همچنین انتخاب نوع خاصی از لوازم در این مدل مطرح است و توجه به کیفیت آن هم استیل و هم شیشه، در درجه اهمیت بالایی به منظور برخورداری از جان پناهی مقاوم و زیبا، قرار دارد.
قیمت این مدل از نرده گران ترین و البته سبک ترین در نوع خود می باشد و لازم است حتما توسط متخصص این حرفه اجرا گردد.

فروش نرده استیل جان پناه

فروش نرده استیل جان پناه

فروش نرده استیل تنها گزینه ای می باشد که نیازمند هم کیفیت لازم است و هم شرح کامل از چگونگی و …. نرده استیل! به نحوی که خریدار از ارائه توضیحات متقاعد شود.
بدین منظور مجموعه نرده آرکا در شهرهای مختلف در تمام استان های کشور، کارشناسان فروش و فنی را آماده پاسخگویی به شما خریدار محترم قرار داده تا با کسب اطلاعات لازم و آگاهانه این فرآیند صورت پذیرد. قیمت نرده استیل در فروش متفاوت است.

  اطلاعات تماس:
  شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
  شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
  پیج اینیستا faraji_arkasteel
  کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

  دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

  نظرتان را ثبت نمایید.

  شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.