فروش نرده استیل پیچی بصورت عمده

نرده استیل پیچی به دو صورت به فروش می رسد اول از نوع پایه های پیچی که به همین نام در بین عموم مردم شناخته شده و از فروش عمده و خرد همراه با نصب برخوردار است و دوم ساختار پیچی نرده استیل.

فروش نرده استیل پیچی بصورت عمده

نرده استیل پیچی در بین عموم مردم و حتی مراکز فروش نرده استیل، برداشت های متفاوتی دارد.
گاهی منظور از نرده استیل پیچی، انواع پایه نرده های استیلی با فرم پیچی (فرم گرفته در کارگاه ها) می باشد که در رنگ های سیلور و طلایی و حتی دیگر رنگ ها عرضه می گردد.

توجه:

این پایه نرده ها از فروش عمده برای فروشگاه داران و همچنین از فروش خرد همراه با نصب نرده استیل برای خریداران محترم با متراژ کار مختلف، ساکن در هر شهری از کشور، این فروش نرده توسط نمایندگی نرده استیل شهر و استان شما انجام می پذیرد.
گاهی نیز منظور همان ساختار ها فرمی یا پیچی شکل نرده استیل است که در کارگاه ها همراه با پله و نرده های پیش ساخته، ساخته و آماده می شود و فروش آن نیز شرایط به خصوصی دارد.
توجه: این مدلهای نرده استیل در فروش به ۲ حالت زیر عرضه می گردد:

 • فروش از انواع آماده و پیش ساخته شده
 • فروش از انواع سفارشی مشتری با هر طرح و مدل

فروش نرده استیل پیچی بصورت عمده

نرده استیل پیچی

نرده استیل پیچی از هر مدلی که انتخاب شود به ساختار نرده درخشندگی و جذابیت خاصی می بخشد. این نرده ها برای راه پله راهرو و همچنین راه پله بخش دوبلکس ساختمانی که نیازمند طرح های ساده اما شکیل نرده استیل از نظر روانشناسی است، می تواند استفاده شود.

نحوه ساخت نرده استیل پیچی

ساخت نرده استیل پیچی که صرفا با دستگاه های خم و توسط متخصصین انجام می گیرد در کارکاه ها صورت می پذیرد. این پیچ با درجات مختلفی بر روی لوله ها اعمال می شود و از این رو طرح های مختلفی بدست می آید که می تواند در مدلهای نرده استیل مورد استفاده قرار گیرد.

فروش نرده استیل پیچی بصورت عمده

قیمت نرده استیل پیچی

قیمت نرده استیل پیچی در دو بخش محاسبه می شود.
بخش اول مربوط به کیفیت و مقاومت لوله از انواع گرید، ضخامت و … است.
بخش دوم کار مربوط به چگونگی این خم یا پیچ بر روی لوله است.
در مجموع با اعمال تغییرات و سطح مقاومت قیمت نهایی تعیین می گردد.

فروش نرده استیل پیچی بصورت عمده

فروش نرده استیل پیچی بصورت عمده از تهران به سراسر فروشگاه های سطح ایران با کیفیت و قیمت های مناسب انجام می شود. این نرده ها به دلیل زیبایی و تنوع به وجود آمده که نتیجه استفاده از این مدل ها است، امروزه مورد توجه خریداران می باشد.

  اطلاعات تماس:
  شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
  شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
  پیج اینیستا faraji_arkasteel
  کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

  دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

  نظرتان را ثبت نمایید.

  شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.