قیمت خرید نرده استیل جلو پنجره

نرده استیل جلو پنجره که قیمت خرید مجزای آن براساس مدل و گرید استیل می باشد از انواع حفاظ، از طریق متر مربع و نرده، با متر طول برآورد قیمت می شود. انواع رنگی این نرده ها موجود است.

قیمت خرید نرده استیل جلو پنجره

نرده استیل جلو پنجره براساس مدلی و گریدی که انتخاب می شود قیمت مجزایی نسبت به انواع دیگر مدل ها دارد و در ۲ نرخ این قیمت ها مطرح است!
مدل اول که مناسب استفاده در پنجره می باشد نرده استیل حفاظ استیل، فرمی با اجرای ماسب و قوی از طریق اتصالات جوشی، در این مدل گرید چه از نوع ۲۰۱ و چه ۳۰۴ مورد استفاده قرار گیرد دارای مقاومت لازم است.
این نرده ها معمولا از قیمت بالا در هر متر مربع برخوردار است و همان طور که مطرح شد براساس متر مربعی برآورد می گردد! این مدل در اجرا، از انواع نرده استیل افقی و عمودی و یا ترکیب این دو تبعیت می کند.
مدل دوم مدل ساده و متعارف در استفاده از نرده استیل پنجره است که با توجه به گرید کاربردی، در انواع مدل های افقی و عمودی اجرایی می شود.

قیمت خرید نرده استیل جلو پنجره

نرده استیل جلو پنجره

نرده استیل جلو پنجره که ویژگی ها و خصوصیات مطرح شده در بالا را برخوردار است همان طور که از نامش مشخص شده، برای قسمت بیرونی پنجره ها مورد استفاده است.
این نرده ها با توجه به مانع شدن در برابر سقوط و سرقت، یکی از ملزومات هر ساختمان و پنجره ای می باشد.

انواع نرده استیل مخصوص پنجره

انواع نرده استیل مخصوص پنجره به دلیل تنوع و استحکامی که ساختار آن دارد پرفروش می باشد. نرده استیل پنجره را از نظر تنوع در رنگ، طرح، اجرا و مدل می توان دسته بندی نمود.
نرده مخصوص پنجره ساختار و طرحی را می طلبد که با قالب پنجره چفت و جور شود و از طرفی نقش اصلی را به عنوان حفاظ پنجره ایفا نماید!
این بستر در قالب طرح و مدلهای نرده استیل برای پنجره به زیبایی شکل می گیرد.

قیمت خرید نرده استیل جلو پنجره

شیوه های نصب نرده استیل جهت حفاظ پنجره

شیوه های نصب نرده استیل جهت حفاظ پنجره هم شکل معمولی آن و هم طرح حفاظ با دو سبک مختلف شکل می گیرد.
سبک نخست با نصب و وصل لوله نرده های استیل به دیواره های پنجره می باشد.
سبک دوم با اتصال لوله نرده های استیل به قالب نرده استیل امکانپذیر می شود.
هر دو سبک فن مخصوص خود را در هنگام اجرا دارد که جهت اطلاع از این امور بخش فنی مجموعه آماده ارائه اطلاعاتی در این خصوص است.

قیمت خرید نرده استیل جلو پنجره

قیمت خرید نرده استیل جلو پنجره در هر طرحی و نقشی که باشد و با هر سبک اجرایی، برای انواع معمولی ارزان تر از نرده استیل حفاظ می باشد.
تفاوت قیمتی شاید با بیش از ۲ برابر تخمین زده می شود البته باید خاطر نشان کرد که استحکام و پایداری نیز به همان میزان حتی بیشتر، در انواع حفاظ نرده استیل پنجره افزایش می یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما