قیمت خرید نرده استیل سفید

نرده استیل سفید که خرید و فروش آن در بازار انجام می گیرد صرفا با ظاهری از استیل همراه با اتصالات استیلی است. قیمت این نرده استیل ارزان تر از انواع نرده استیل می باشد.

قیمت خرید نرده استیل سفید

نرده استیل سفید به عنوان نرده ای مشابه استیل اما با کیفیتی متمایز از استیل است که با قرار گرفتن در معرض حرارت، با استفاده از رنگ کوره ای رنگ های متنوع از جمله سفید را به خود می گیرد و جنس آن از فولاد می باشد.
یعنی در صورتی که رنگ کوره ای در آن استفاده نشود احتمال خوردگی آن به شدت افزایش می یابد!
اما جنس استیل، به نحوی است که در صورت وجود آلیاژ ۳۰۴ در آن بع هیچ عنوان احتمال زنگ زدگی وجود ندارد زیرا این الیاژ سبب ایجاد لایه های مختلف در استیل می شود که مانع از نفوذ رطوبت به درون فلز هستند.

انواع نرده استیل رنگی

از انواع نرده استیل رنگی که البته طلایی بیشتر شناخته شده می باشد به مدد تکنولوژی از طریق رنگ کوره ای رنگ هایی چون سفید، مشکی و … در بین نرده ها به تولید می رسد که استفاده از اتصالات استیلی در ساختار آن و همچنین وجود شباهت زیاد این نرده ها به استیل، با عنوان نرده های استیل از آن یاد می شود.

قیمت خرید نرده استیل سفید

نرده استیل سفید

نرده استیل سفید که توضیح مختصری از ساختار آن را پیشتر بیان نموده ایم در صورتی که در محیط های شرجی استفاده نشود از زیبایی و البته مقاومت لازم برخوردار می باشد،
و چه بسا این نرده ها نسبت به انواع نرده استیل ۲۰۱ در هنگام خرید نرده استیل و نصب آن، ارجحیت دارند. این نرده ها از نظر وزن شاید کمی سنگین تر باشد اما مقاومت لازم را برای استفاده به عنوان حفاظ نرده استیل برخوردار است و در راهرو های آپارتمانی یکی از گزینه های مناسب برای خرید می باشد زیرا قیمت مناسبی دارد!

قیمت خرید نرده استیل سفید

نرده استیل طلایی

نرده استیل طلایی که رنگ آن بر جذابیت استیل می افزاید بیشتر در محیط های عمومی خدماتی مشاهده شده زیرا کیفیت استیل و جذابیت رنگ طلایی، آن را مناسب چنین مکان هایی نموده است.
کیفیت در استیل مانع از زنگ زدگی و ساییدی آن می شود و رنگ خاص طلایی نیز سبب شوق و اشتیاق بیشتر اشخاص به بودن در محیط می گردد و نرده استیل همراه با رنگ طلایی به نوعی ترغیب کننده و دعوت کننده افراد می باشد.

قیمت خرید نرده استیل سفید

قیمت خرید نرده استیل سفید نسبت به انواع نرده استیل طلایی یا دیگر مدل ها و طرح های نرده استیل ارزان تر می باشد.
البته نحوه اجرای این نرده ها و نوع اتصالاتی که در ساختار به کار برده می شود مسلما در تعیین قیمت تاثیر گذار است اما این تاثیرات چندان نمی باشد و در مجموع نرده های مذکور دارای کمترین قیمت در بین انواع نرده استیل است.

  اطلاعات تماس:
  شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
  شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
  پیج اینیستا faraji_arkasteel
  کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

  دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

  نظرتان را ثبت نمایید.

  شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.