نرده استیل ایران استان تهران کرج

نرده استیل ایران استان تهران کرج با پوشش حداکثری در زمینه مشاوره، فروش، نصب، مقرون به صرفه ترین نرده استیل در طرح جدید و کلاسیک را ارائه می دهد. فراهم نمودن شرایط مناسب قیمتی توسط نمایندگی این شرکت انجام می پذیرد.

نرده استیل ایران استان تهران کرج با گسترش فعالیت خود در استان ها به ویژه تهران و کرج در زمینه فروش انواع نرده استیل با مدل و طرح های مختلف از مدرن، جدید و کلاسیک، خدمات ارزنده ای را به متقاضیان ارائه می نماید.
این نرده ها که یکی از پرفروش ترین ها در نوع خود می باشد دارای تنوع بسیاری از انواع طرح و مدل ها می باشد که کاملا از انواع جدید و بروز شده است و دارای کیفیت مقاوم در استیل می باشد.
کیفیت را از نوع گرید و ضخامت این نرده ها و همچنین برندی که از آن برخوردار است به راحتی می توان تشخیص داد که البته بخش فنی و کارشناسی در این خصوص شما را راهنمایی می نماید.

نرده استیل ایران استان تهران کرج

مثلا لوله نرده های استیل که با برند های ایرانی و چینی در انواع مختلف عرضه می گردد برای مقاوم بودن بایستی از گرید ۳۰۴ از نوع sus باشد! و بسیاری موارد دیگر که در این بخش از بیان آن صرفنظر می کنیم.
یراق آلات نرده استیل نیز در کیفیتی معلوم شده از نوع ورق به کار رفته قابل تشخیص می باشد که در هر دو گرید ۲۰۱ و ۳۰۴ به تولید رسیده و وارد بازار نرده استیل شده است.

نرده استیل ایران استان تهران کرج

نرده استیل ایران استان تهران کرج را در عرضه انواع نرده استیل بی ثمر نگذاشته و با فروش عمده نرده استیل به تمامی همکاران عزیز و همچنین فروش خرد برای انجام پروژه های ساختمانی حداقل ۱ طبقه که همراه با نصب انجام می گیرد در کانون توجهات در سراسر کشور به ویژه این دو استان (تهران ـ کرج) می باشد.
نرده استیل ایران که عرضه آن توسط مجموعه نرده آرکا صورت می پذیرد صرفا از طرح و مدلهای ایرانی شکل گرفته اما در خصوص کیفیت و تنوع آن شامل انواع ایرانی و چینی در کیفیت های متوسط و عالی می باشد.
طرح های به کار رفته در کارگاه های بخصوصی تولید و انجام می شود و بر روی یراق و لوله ها نیز قابل اعمال است گاهی این طرح های بسیار خاص انتخاب می شود.

نرده استیل ایران استان تهران کرج

اما در خصوص مدلهای نرده استیل لازم به ذکر است که این امر توسط نمایندگی نرده استیل در سطح استان و شهرستان ها از طریق مجریان کاربلد و در محل پروژه انجام می گیرد البته به استثنای انواع نرده های استیل پیش ساخته.
نرده پیش ساخته را در کارگاه ها براساس مدل و طرحی که از سوی کارفرما ارائه شده باشد تولید می نمایند و گاهی نیز برخی طرح ها که جزء انواع بسیار پرتکرار محسوب می شود و از استقبال خوبی در خرید نرده استیل همراه است در کارگاه به تولید می رسد.

نرده استیل ایران استان تهران کرج

فروش نرده استیل ایران استان تهران کرج

فروش نرده استیل ایران استان تهران کرج

فروش نرده استیل ایران استان تهران کرج منحصرا برای این دو استان نمی باشد.
این مجموعه زمینه ارسال انواع لوازم نرده استیل را به تمامی استان و شهرستان های موجود مهیا نموده و از طریق سایت فروش نرده استیل امکان تماس و ارتباط مستقیم با مجموعه و ثبت سفارشات است.

 • توجه:

در خصوص ارسال بار، تنها موظف به خریداران با سفارش عمده خدمات مناسب از قیمت و کیفیت ارائه می گردد. خواهشمند است در صورت برخورداری از سفارش کم برای کار نرده استیل حتی 100 متر کار تقاضای خرید لوازم را نداشته باشید چرا که مقدور نیست!

فروش عمده مختص همکاران و پیمانکاران و انبوه سازان می باشد.

در صورتی که شما خریدار عزیز نیاز به خرید و نصب نرده استیل با حداقل و حداکثر متراژ را دارید ما شما را با نمایندگی فروش نرده که در سطح شهر و استان شما فعال باشد آشنا می سازیم تا با قیمت مناسب کار را به نحو مطلوب تحویل شما دهد.

 • نکته:

مجموعه نرده آرکا در سراسر کشور دارای نمایندگی معتبر در این زمینه است که امور مربوط به فروش و نصب را انجام می دهد و نازل ترین قیمت ها را نیز ارائه می نماید.

فروش نرده استیل ایران استان تهران کرج

کاربرد نرده استیل ایران استان تهران کرج

۳ عامل اصلی به گسترش کاربرد استیل در امر حفاظ نرده کمک نموده است:

 • اول: به خاصیت ضد زنگ زدگی می توان اشاره داشت که؛

موجب عدم محدودیت مکانی استفاده از نرده استیل شده است زیرا زمانی که خوردگی و زنگ زدگی در فلز رخ دند در هر جایی که لازم باشد کاربرد پیدا می کند.

 • دوم: استحکام و مقاومت لازم می باشد؛

این مهم به عنوان یک شرط اصلی در ساختار حفاظ یا نرده عمل می کند و چون پیکره نرده این عامل را برخوردار باشد مسلما ماندگاری آن زیاد شده و از نظر سطح مقاومت در برابر عوامل خارجی نیز مقاوم تر خواهد بود مانند ضربه و … .

 • سوم: سطح صاف و صیقلی شده استیل می باشد که تقریبا در هیچ فلزی به اندازه استیل مشاهده نمی شود. سطح استیل به اندازه ای صیقل خورده است که به عنوان یک ویژگی مثبت در استیل همواره مطرح است.

از وجود مزیت های این شاخصه در استیل، ایجاد محیط امن و بدون نگرانی برای اعضای خانواده به ویژه کودکان می باشد.

نرده استیل ایران استان تهران کرج

کاربرد تعریف شده برای نرده استیل شامل:

این نکته فراموش نشود که کاربرد نرده یا حفاظ نرده استیل در ساختمان و در محوطه ها می باشد که البته این دو بخش با وجود تنوعی که از نظر مکانی و دیگر شرایط دارند اما دارای موارد مشابهی برای انجام حفاظ کاری می باشند مانند:

 • راه پله
 • بالکن
 • تراس
 • پنجره
 • درب
 • پشت بام
 • آسانسور

نرده استیل ایران استان تهران کرج

برخی مکان ها نیز هستند که نرده استیل به صورت تخصصی و صرفا برای این محیط ها با مدل های متعارف یا خاص مورد استفاده قرار می گیرد که از آن جمله می توان به این موارد اشاره نمود:

 • ورزشگاه ها
 • سینما ها
 • مراکز تفریحی و خدماتی و …
 • جایکاه پمپ بنزین

نرده استیل ایران استان تهران کرج

این ها تنها بخشی از کاربرد این نرده ها در سطح شهر یا ساختمان با کاربری های مختلف است و همواره این موارد را در جای جای شهرمان یا در ساختمان های متعدد مشاهده نموده ایم.
این نرده ها ظاهری بسیار زیبا و ساده ای دارند.

  اطلاعات تماس:
  شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
  شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
  پیج اینیستا faraji_arkasteel
  کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

  دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

  نظرتان را ثبت نمایید.

  شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.