نرده استیل یا چوبی

نرده استیل یا چوبی کدام یک اولویت را در استفاده به عنوان حفاظ نرده دارد؟ آیا ترکیب استیل با چوب در ساختار نرده استیل چوبی مقاوم عمل می کند؟

نرده استیل یا چوبی

نرده استیل یا چوبی هر دو به عنوان نرده برای بخش هایی از اماکن مختلف کاربرد دارد. در خصوص اولویت برای استفاده، بهتر است از شرایط موجود اطراف و ویژگی های آن اطلاع لازم کسب گردد مثلا در صورتی که احتمال وجود رطوبت در مکان مورد نظر، بالا باشد مسلما اولویت با انواع نرده استیل که خاصیت ضد زنگ زدگی دارد، می باشد تا نرده چوبی!

نرده استیل یا چوبی

گاهی نیز مشاهده شده از ترکیب استیل با چوب در ساختار نرده استفاده می شود این مدل برای مکان های پرتردد و عمومی مانند مترو و همچنین دارای آب و هوای شرجی توصیه نمی شود زیرا احتمال ساییدگی، تخریب و خوردگی بخش چوبی بسیار بالا است.

مقاومت ساختاری در نرده منوط به مقاوم بودن استیل و چوب می باشد بنابراین آسیب دیدن هر یک اثر نامطلوبی خصوصا از نظر بصری بر دیگری خواهد داشت.

نرده استیل یا چوبی

قیمت نرده استیل یا چوبی

گاهی ممکن است قیمت نرده تمام استیل، گران تر باشد و در شرایطی نیز امکان دارد نرده های ترکیبی استیل با چوب از نظر قیمتی بالا باشد! علل تفاوت عمده در قیمت نرده استیل یا چوبی چیست؟

نرده استیل یا چوبی

اصلی ترین عامل را در کیفیت و ظرافت کاری در این نرده ها می توان اشاره نمود. برخی نرده های تمام استیل به دلیل استفاده از پایه نرده یا هندریل در طرح و کیفیت خاص از قیمت های بالایی برخوردار است همین امر در مورد نرده استیل چوبی نیز صادق است.
یعنی زمانی که پایه نرده چوبی یا هندریل چوبی از کیفیت مناسب با طرح خاص انتخاب شود در افزایش قیمت موثر می باشد.

  اطلاعات تماس:
  شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
  شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۴۹۶۶۸۱
  پیج اینیستا faraji_arkasteel
  کانال تلگرام https://t.me/faraji_arkasteel

  دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

  نظرتان را ثبت نمایید.

  شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.